Brygadzista- Elektromechanik/Mechatronik/Automatyk w SSI SCHÄFER

Firma Wostok HR Sp. z o.o. we współpracy z pracodawcą SSI SCHÄFER Sp. z o.o. realizuje projekt magazynu automatycznego w okolicach Bolesławca.
SSI SCHÄFER jest światowym liderem wśród dostawców oraz serwisu rozwiązań logistycznych i magazynowych aż po realizację kompleksowych projektów jako generalny wykonawca.
Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Bolesławiec na stanowisko:

Kierownik Zmiany - Dział Utrzymania Ruchu

Zadania:
• Kierowanie, wspomaganie i kontrola pracy grupy techników Utrzymania Ruchu - zmiana składała się będzie z 3 - 4 Techników
• Usuwanie usterek, bieżące utrzymanie instalacji i wykonywanie regularnych przeglądów
• Nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa i poprawną obsługą instalacji automatyki
• Komunikacja z działem Wsparcia Technicznego przy rozwiązywaniu problemów
• Dokumentowanie i raportowanie do Szefa Działu zakresu wykonywanych prac oraz stanu instalacji.

Profil kandydata:
• Wykształcenie ( min. zawodowe ) kierunkowe w zakresie elektromechaniki, mechatroniki, budowy maszyn lub pokrewne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie zawodowe w Dziale Utrzymania Ruchu
• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem
• Umiejętność czytania planów elektrycznych, planów instalacji Acad
• Podstawowa wiedza informatyczna - komputer - otoczenie sieciowe
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
• Zorientowanie na potrzeby Klienta - świadomość wysokiej jakości świadczonych usług
• Doświadczenie w pracy z układami sterowania PLC będzie dodatkowym atutem
• Gotowość do pracy zmianowej 24/7

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
• Pracę z technologicznie zaawansowanymi urządzeniami do obsługi logistycznej magazynu - przenośniki pojemnikowe, kartonowe, układnice, system podwieszkowy do ubrań
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Rynkowe wynagrodzenie

Zapraszam do aplikacji CV na adres: ilona.rebiejewska@wostokhr.pl
z dopiskiem: „Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego (na stanowisko Kierownika Zmiany prowadzonego przez Wostok HR sp. z o.o. w imieniu SSI SCHÄFER Sp. z o.o.”.
Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa kandydatura była brana pod uwagę w przypadku innych rekrutacji to proszę o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
KRAZ 13050

Kierownik zmiany, Brygadzista, Mistrz zmiany, Lider zmiany, Shift Leader, Elektromechanik, Mechatronik, Utrzymanie ruchu, Kierownik

Data dodania: 16/07/2018