Praktykantka/Praktykant w Dziale Administracji (Recepcja firmy transportowej)

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług
celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do obycia praktyk/stażu

Praktykantka/Praktykant w Dziale Administracji
(Recepcja firmy transportowej)
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:
• Kompleksowa wsparcie w obsłudze recepcji w firmie transportowej
• Utrzymywanie porządku na recepcji
• Przygotowanie poczty wysyłkowej
• Segregacja i wprowadzenie poczty przychodzącej do plików excel
• Dbałość o poprawny obieg dokumentów w firmie
• Obsługa gości (przygotowanie kawy, herbaty)
• Odbieranie telefonów, przekierowanie do odpowiednich osób
• Obsługa maila- drukowanie faktur, odpowiadanie na wiadomości
• Przygotowanie tabel w plikach excel
• Przygotowanie zamówień papieru ksero, kart drogowych, CMR i innych materiałów biurowych

Wymagania:
• Chęci do odbycia bezpłatnej 3 m-cznej praktyki
• Pogodny sposób bycia
• Znajomość zasad savoir – vivre i stosowanie ich w praktyce
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Doskonała znajomość pakietu MS Office w tym konieczna znajomość excel
• Zaangażowanie i nastawienia na współpracę
• Kultura osobista i komunikatywność
• Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:
• Praktyki od poniedziałku do piątki w godzinach 8.00-16/ 9.00-17.00
• Szkolenie i wdrożenie pod okiem fachowej kadry
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie gruntownej wiedzy z branży TSL
• Bardzo dobrą atmosferę

Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany pracą prześlij swoje CV na adres:
m.fabiszak@erontrans.pl

Data dodania: 24/06/2022

Praktykantka/Praktykant w Dziale Administracji  (Recepcja firmy transportowej)