Pracownik biurowy z językiem ukraińskim Żory

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kadry pracowniczej i zapewnieniem legalnego
zatrudnienia opiekunkom osób starszych. Nieustannie troszczymy się o naszych pracowników na każdym etapie współpracy.
W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Pracownik biurowy z językiem ukraińskim
(możliwość zakwaterowania)

miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:
- prace administracyjno – biurowe,
- kontakt mailowy i telefoniczny w języku ukraińskim,
- nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

Wymagania:
- dobra znajomość języka polskiego,
- bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego,
- znajomość pakietu MS Office,
- łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę na pełny etat od początku współpracy,
- bezpłatne lekcje języków obcych,
- świetną atmosferę w pracy,
- pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
- stacjonarną pracę biurową w centrum Gliwic,
- rozwój zawodowy i szkolenia stanowiskowe,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- stabilność zatrudnienia.

Tytuł e-maila: BIUŻ + imię i nazwisko
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pronobel.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że Pronobel Sp. z o.o. spełnia obowiązek informacyjny: www.pronobel.pl
Kandydatów prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych poniższych zapisów:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

„Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku poprzez wykorzystywanie fotografii cyfrowej zamieszczonej w moich dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

‌ Żory

Data dodania: 10/04/2019