Koordynator Projektów Tłumaczeniowych - Project Manager (j. niemiecki)

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży tłumaczeniowej w Warszawie, szukamy osób na stanowisko:

Koordynator Projektów Tłumaczeniowych - Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa - Szczęśliwice

Profil kandydata:
- znajomość j. niemieckiego na poziomie min. C1,
- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
- minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów,
- znajomość środowiska MS Office,
- bardzo dobre zdolności organizacyjne i podzielność uwagi.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w biurze tłumaczeń będzie dużym atutem,
- znajomość programów CAT (Trados Studio).

Opis stanowiska pracy:
Osoba na tym stanowisku odpowiada za całościowe prowadzenie projektu od kontaktu z klientem niemieckojęzycznym i otrzymania od niego zlecenia po jego rozliczenie.

Do głównych zadań zaliczamy:
– zarządzanie projektami tłumaczeniowymi,
– monitorowanie i kontrolowanie statusu projektu,
– zarządzanie zasobami oraz ich przydział,
– przygotowywanie kompletnej dokumentacji projektowej,
– zarządzanie finansami projektu,
– utrzymywaniem komunikacji z klientami i podwykonawcami.

Oto nasza propozycja współpracy:
- umowa o pracę,
- pełny etat,
- wynagrodzenie premium zależne od kompetencji językowych oraz doświadczenia,
- praca w stałych godzinach od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku,
- pakiet benefitów pozapłacowych tj. Karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna, kursy językowe, dodatki urlopowe,
- otwarta ścieżka kariery umożliwiająca realny awans na wyższe stanowiska,
- zapewniamy szkolenie wstępne, które w pełni wdroży Ciebie w obowiązki na tym stanowisku,
- nowoczesne biuro zlokalizowane w pobliżu kolejki miejskiej.

Nie zwlekaj - APLIKUJ!
Wyślij do nas swoje zgłoszenie przez portal FISTAK lub CV na adres cv@irkl.pl
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 533 397 200

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami!

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL."

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
• wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
• Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
• w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)
• Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
• szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

‌ Warszawa

Data dodania: 25/03/2019