Asystent Działu Administracji i Zakupów

Pensja: 3000-3500 zł brutto Warszawa

Nr Ref.: AS/2019

Wymagania:
• min. średnie-studenci ostatnich lat studiów zaocznych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel
• min. półroczne doświadczenie w pracy biurowej
• prawo jazdy kat B - czynne, znajomość topografii Warszawy

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentacji
• Kompletowanie i sprawdzanie dokumentów
• Dostarczanie i odbieranie dokumentów z urzędów na terenie Warszawy
• Obsługa Klientów Spółki
• Prowadzenie ewidencji dokumentów dostarczonych i odbieranych
• Archiwizacja dokumentów,
• Inne prace zlecone przez przełożonego

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
• pracę od pon-pt w godz: 9-17 lub 8-16
• Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy;
• możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej instytucji finansowej

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o pilne przesłanie CV na adres rekrutacja@hrsystems.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref. AS/2019.Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych.

‌ Warszawa

Data dodania: 14/03/2019