Automatyk - praca w zagranicznych delegacjach

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Kędzierzyna-Koźla na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle / Niemcy

Nr ref. A/160/17

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego/niemieckiego.

Obowiązki:

transfer, relokacja maszyn,
nowe uruchomienia,
optymalizacja procesów technicznych,
programowanie sterowników PLC,
po zakończonej relokacji możliwość dalszego zatrudnienia w zespole transferowym lub praca stacjonarna w Polsce w Dziale Utrzymania Ruchu.

Wymagania:

wykształcenie techniczne,
umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu Office),
praktyczna znajomość sterowników PLC,
znajomość serwonapędów,
samodzielność i chęć do pracy,
gotowość do pracy w zagranicznych delegacjach (przyjazd do Polski co 2 tygodnie),
odpowiedzialność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

praca w międzynarodowym środowisku w branży automotive,
stabilne zatrudnienie,
rozbudowany pakiet szkoleń,
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenia,
możliwości rozwoju zawodowego,
możliwość pracy w zespole transferowym lub przejście do Działu Utrzymania Ruchu (praca stacjonarna).

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017