Audytor standardów merchandisingowych

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Szukasz stabilnej pracy w handlu? Liczysz na rozwój zawodowy oraz nowoczesne narzędzia pracy?
Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy na stanowisku

Audytora Standardów Merchandisingowych
województwo wielkopolskie: Piła

Jeśli jesteś osobą samodzielną, dokładną i rzetelną? A może dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku merchandisera, przedstawiciela handlowego lub tajemniczego klienta? (doświadczenie to nie jest konieczne, jedynie mile widziane)
…. to Ciebie właśnie szukamy! Zacznij pracę od zaraz!

Chcemy powierzyć Ci:
• Przeprowadzanie kontroli dotyczących dystrybucji oraz poziomu sprzedaży produktów naszego Klienta
• Klienta w punktach sprzedaży na podlegającym obszarze
• Dokonywanie wizyt kontrolnych w wyznaczonych wcześniej punktach
• Codzienne raportowanie wyników audytu poprzez system mobilny
Aby realizować te zadania potrzebne Ci będą następujące cechy:
• Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Duża samodzielność w działaniu
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność oraz bardzo wysoka kultura osobista

Posiadanie prawa jazdy kat.B – jest oczywiście warunkiem koniecznym.

Mile widziani studenci (zarówno dzienni, jak i zaoczni) oraz absolwenci studiów lub szkoły średniej.

Sprawdź co oferujemy:
• Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze audytu i kontroli
• Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną
• Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon z innowacyjną aplikacją ułatwiającą wykonywanie zadań!)
Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy."

Data dodania: 05/06/2018