Asystentka zarządu z j. niemieckim

Progresso, dla swojego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy z branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko :

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Prowadzenie biura,
• Prowadzenie kalendarza spotkań,
• Kontakty z Klientami zagranicznymi oraz krajowymi,
• Obsługę korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
• Współpracę z wszystkimi działami firmy,
• Przygotowanie zestawień, raportów oraz tłumaczeń na potrzeby Zarządu.

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego,
• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura,
• Biegła obsługa komputera,
• Miłe usposobienie, otwartość i komunikatywność,
• Samodzielność, sumienność, dobra organizacja czasu.

Oferujemy:
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Stabilne długotrwałe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach,
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@progresso.net.pl.
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

[Certyfikat MSiPS: 540]

Data dodania: 09/05/2017