Asystentka/ Asystent Biura Zarządu

LENTEX SA to czołowy producent elastycznych wykładzin mieszkaniowych, obiektowych i sportowych z PVC oraz wiodący na rynku polskim producent włóknin. LENTEX SA to firma łącząca ponad 100 - letnią tradycję z nowoczesnością, czego efektem jest znana marka i ugruntowana pozycja firmy na rynku w kraju i za granicą.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko : * Asystentka/ Asystent Biura Zarządu*

miejsce pracy: Lubliniec, województwo śląskie

Zakres obowiązków:
-przygotowywanie dokumentacji na potrzeby Zarządu,
-obsługa telefoniczna sekretariatu spółki,
-organizacja kalendarza spotkań Zarządu,
-dbałość o właściwy obieg dokumentów,
-przyjmowanie / obieg korespondencji przychodzącej,
-organizacja spotkań firmowych,
-organizacja podróży służbowych Zarządu i rozliczanie delegacji,
-zamawianie artykułów biurowych.

Oczekiwania:
-min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
-bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów,
-komunikatywna znajomość j. angielskiego,
-dobra znajomość pakietu MS Office,
-komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
-wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
-udział w profesjonalnych szkoleniach,
-bogaty pakiet świadczeń (dodatek świąteczny, "wczasy pod gruszą", bezpłatne zajęcia językowe, siłownia i sala fitness na terenie firmy, imprezy i wycieczki integracyjne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kasa zapomogowo- pożyczkowa).

Rodzaj pracy: Pełny etat

Data dodania: 21/12/2017