Asystent działu Handlowego

Progresso dla swojego Klienta, firmy zajmującej się logistyką magazynową, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Kontakt z klientem i kotrahentami,
• Sprawowanie nadzoru nad wykonaniem powierzonych prac bezpośrednio u klienta.

Wymagania:
• Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,
• Osoba zdecydowana, operatywna, a przy tym kreatywna,
• Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziani studenci zaoczni ostatnich lat kierunków Logistyki/Zarządzania,
• Prawo jazdy kat. B,
• Doświadczenie w logistyce – mile widziane,
• Język angielski – mile widziany.

Oferujemy:
• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
• Możliwość rozwoju,
• Stabilną pracę w renomowanej firmie.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 09/05/2017