Powierzchnia magazynowa w centrum Elbląga

Cena: 1404.00 Elbląg

Kontakt

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o powierzchni 108 m² na parterze czterokondygnacyjnego budynku należącego do ELKOP SE. Budynek znajduje w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo-usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej. Magazyn posiada dodatkowo antresolę, która może służyć jako niewielkie biuro lub pomieszczenie socjalne.
Stawka miesięcznego czynszu wynosi 13 zł netto za 1 m².
Najemca uiszcza dodatkowo opłaty za zużycie wody wraz z odprowadzeniem ścieków, energię elektryczną oraz ogrzewanie rozliczane z podliczników, we własnym zakresie podpisuje umowy na wywóz nieczystości.
W celu zabezpieczenia ewentualnych zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia na rzecz Wynajmującego kaucji w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.
Budynek położony jest w centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.
W razie pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu 570 663 383 lub mailowo pod adresami joanna.hajdukonis@elkop.pl, wynajem@elkop.pl.

‌ Elbląg

Data dodania: 17/03/2020

Powierzchnia magazynowa w centrum Elbląga Powierzchnia magazynowa w centrum Elbląga Powierzchnia magazynowa w centrum Elbląga

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB