Obsługa nieruchomości biurowych

Kontakt

MIX GROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi biorąc pod uwagę własne potrzeby Klienta i tworząc inwestycje o nieschematycznej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają łatwą aranżację i dopasowanie do szczególnych, często specjalistycznych wymogów. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowatorskie techniki i przestrzegane najwyższe normy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd najwyższa jakość oferowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa proponując swoim Klientom kompletną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” umieszcza pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi wykonując swoją pracę służy każdorazowo profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest także partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z największym specjalistycznym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

‌ Kraków

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 29/11/2022

Obsługa nieruchomości biurowych

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB