Atrakcyjna działka w bardzo ładnej okolicy !!

Cena: 118000.00 Czarna Woda

Kontakt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3930 m2, zlokalizowaną w Czarnej Wodzie, w powiecie starogardzkim, w województwie pomorskim.Nieruchomość w kształcie prostokąta, o podłożu płaskim i suchym.Media : woda i prąd na granicy działki.W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa siedliskowa.Dojazd drogą utwardzoną gminną.Niewątpliwą zaletą przedmiotowej nieruchomości jest jej bardzo ładna lokalizacja, działka położona w zacisznym i spokojnym miejscu, na granicy ściany lasu.Czarna Woda to miasto położone nad rzeką Wdą, na obszarze Borów Tucholskich, na Kociewiu, na pograniczu borowiacko- kociewskim, jest ośrodkiem przemysłu drzewnego oraz słynie z malowniczych spływów kajakowych na rzece Wdzie.

Cisza i spokój, duża powierzchnia, piękna okolica, to tylko niektóre atuty tej nieruchomości !!Zapraszamy na prezentację !! tel.720 092 092

‌ Czarna Woda

Data dodania: 13/01/2021

Atrakcyjna działka w bardzo ładnej okolicy !! Atrakcyjna działka w bardzo ładnej okolicy !! Atrakcyjna działka w bardzo ładnej okolicy !!

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB