FLORYDA! Blisko MIAMI!!! Dom Marzenie, 758 m². Na prestiżowej SOUTH OCEAN BOULEVARD ulicy!

Cena: 18109000.00 zł Delray Beach

Kontakt

Jeśli masz dosyć zimy, czy poprostu chcesz cieszyć się z lazurowego nieba i turkusowej cały rok ciepłej wody w oceanie, być może jest czas na zmianę?
Oferowany dom jest prawie nowy, był zamieszkiwany sporadycznie jako dom wczasowy.
Jest w nim 6 sypialni i tyle też łazienek. Posiada tzw Great Room, a więc ogromny pokój gdzie spędza się większość czasu. Wysokość sufitów w Great Room jest 7.8m. Great Room połączony jest z ogromną loggią, poprzez masywne, całkowicie chowane w ścianie, rozsuwane szklane drzwi (ok 6m).
Dom ma dwa piętra, zbudowany jest niezwykle solidnie. Wspaniała kuchnia zrobiona na specjalne zamówienia. Wszystkie szafki na wysoki połysk, w jednej ze ścian szafki mają wewnątrz okna. Podłogi w marmurze, kominek w Great Room. Podgrzewany basen i spa z wodospadem, za którym można włączyć specjalny kominek, co daje wręcz niesamowite wrażenie szczególnie po zmierzchu. Winda, 3 garaże, oddzielna pralnia i pokój na biuro/do ćwiczeń lub dla służby z osobnym wejściem i łazienką. Do plaży TYLKO 5 minut spacerkiem. Poniżej link na film, pokazujący dom w całej okazałości
https://luxury-homes.wistia.com/medias/yrfmdkndu5
Wszystko pięknie, tylko jednego żałuję...że dom ten nie jest mój:(, ale...może być Twoim!

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 15/02/2018

FLORYDA! Blisko MIAMI!!! Dom Marzenie, 758 m². Na prestiżowej SOUTH OCEAN BOULEVARD ulicy! FLORYDA! Blisko MIAMI!!! Dom Marzenie, 758 m². Na prestiżowej SOUTH OCEAN BOULEVARD ulicy! FLORYDA! Blisko MIAMI!!! Dom Marzenie, 758 m². Na prestiżowej SOUTH OCEAN BOULEVARD ulicy! FLORYDA! Blisko MIAMI!!! Dom Marzenie, 758 m². Na prestiżowej SOUTH OCEAN BOULEVARD ulicy! FLORYDA! Blisko MIAMI!!! Dom Marzenie, 758 m². Na prestiżowej SOUTH OCEAN BOULEVARD ulicy!

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB