Skup aut

1 - 20 z 153 ogłoszeń
Ogłoszenia

Skup aut za gotówkę - Odkupię auto!

Kupię auto, kupię każde..., skup aut! to ostatnio bardzo popularne ogłoszenia. Wynika to głównie z faktu... drogich części samochodowych. Sporo tego typu ofert ma na celu zakupienie samochodu a następnie rozebranie go i wystawieniu na sprzedaż części. "W branży" opowiada się histore o zakupie fabrycznie nowych aut w salonie, natychmiastowego ich rozebrania i sprzedania "na części".
Jednakże nie wszystkie skupiowane auta są rozbierane. Spora część ogłoszeń dotyczy kupna samochodów konkretnych marek lub typów, np. Skup toyot, kupię mercedesa, skup aut dostawczych.

Póżniej tego typu auta są remontowane i odsprzedawane dalej, gdyż w Polsce istnieje ogromny rynek aut używanych.

Skupy aut - który wybrać?

Najlepiej kierować się ceną :) - odsprzedaj auto temu, kto da więcej $. Firmy skupujące samochody osobowe i dostawcze nie przebierają w rynku - konkurencja jest tu silna. Niekróre z nich szukają ogłoszeń "sprzedam tanio auto" i jeżeli okazja jest duża to są gotowe dojechać w każdy zakątek Polski. U nas także znajdziesz ogłoszenia "Skup aut - CAŁA POLSKA!, wszysktkie marki!, w dowolnym stanie!

Jakie auta się skupuje?

W krócie? KAŻDE!
Firmy specjalizują się w autach osobowych w tym aut firmowych, taksówek, od szkół jazdy i osób prywatnych, inne preferują skup aut dostawczych, ale są i tacy, kórzy prowadzą... skup ciężarówek!